^Назад до Верху

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Хороша та книга, яку відкриваєш - смакуючи, а закриваєш — збагатившись."  

А. Олкотт

    Дарування книг у бібліотеку — це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду. Дарунки книг у бібліотеку — це рух душі, щедрість та добра воля дарувальника. А факт надходження дарів у бібліотеку — це показник престижу бібліотеки, її місця у суспільному житті.

     

Приємним сюрпризом для нашої бібліотеки стала книга, подарована Дмитром Пилиповичем Пилипчуком – українським письменником, поетом, публіцистом, перекладачем, філологом, науковим та літературним редактором, лексикографом, бібліографом, членом НСПУ. Завдяки йому фонд поповнився першим бібліографічним покажчиком про паперові публікації словників української мови. Охоплено видання за період з 1596 до 2018 року включно. Загалом у покажчику 9244 бібліографічні нотатки. Видання адресоване фахівцям усіх галузей знань.

     «Укладений мною бібліографічний покажчик «Словники української мови : 1596-2018», в якому читач побачить загалом понад дев’ять тисяч нотаток  про паперові публікації словників української мови, є незаперечним доказом того, що Україна – це країна сучасної і високорозвиненої лексикографічної культури та інтенсивного лексикографічного процесу…» (Дмитро Пилипчук)