^Назад до Верху

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ДОБРА ТРАДИЦІЯ

        Меценатство та благодійність – риси поціновувачів книги, які докладають зусиль до наповнення інтелектуальної скарбниці, користуватися якою  можуть студенти та викладачі, котрі зацікавлені у збагаченні своїх знань. Книги, рукописи та колекції завжди передавались до бібліотек тому, що люди вірили в призначення та благодійну місію цього освітянського та культурного центру.

       Приємно, що дарувати книги бібліотеці стало доброю традицією у стінах нашого Київського національного торговельно-економічного університету.

       Завдяки авторці, кандидату філологічних наук, доценту  Ользі Глушич, наш фонд поповнився новим науковим виданням: «Український навчальний словник сполучуваності слів (сфера економіки)». – Дніпро: Середняк Т.К., 2019.- 232 с.

       Пропонований увазі читачів словник ілюструє досить широку граматичну і лексичну сполучуваність слів української мови певного шару лексики. Предметом дослідження й описання обрано групу слів, що найчастіше вживаються у сфері економіки (терміни, іншомовні слова, а також деякі загальновживані слова, що є актуальними у спілкуванні економістів). Значну увагу приділено лексиці, вживаній у сфері міжнародної торгівлі. Словник містить близько 800 реєстрових слів.

        Дякуємо пані Ользі за чудове видання і сподіваємося на подальшу співпрацю. Така увага до бібліотеки радує та  надихає  читачів і працівників бібліотеки, адже нові книги це завжди свято для бібліотеки та користувачів!