^Назад до Верху

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

У залі BIBLIOMETRICS відкрито тестовий доступ до платформи видавництва "Wiley" – одного з найдавніших академічних видавництв світу, яке має багату історію та захоплюючу колекцію контенту й рішень для науки, вищої освіти та бізнесу.

Видавництво публікує матеріали у всіх галузях знань. Сьогодні компанія володіє правами на понад 21 000 наукових книг (щороку видається приблизно 1000 нових назв), 1 600 наукових журналів (серед яких вагома частка всесвітньовідомих та престижних видань), а також енциклопедії, довідники, бази даних наукової інформації з хімії та медицини.

У рамках тестового доступу для користувачів буде доступна найбільша колекція журналів "Wiley", а це понад 1 500 назв сучасних журналів. Доступними будуть також архіви журналів за понад 20 років – з 1997 року до сьогодні. За тематичним спрямуванням журнали охоплюють всі предметні напрямки сучасної науки.

Доступ до журналів "Wiley" триватиме до 30 квітня 2020 року. Скористатися доступом можна у локальній мережі університету, перейшовши на платформу Wiley Online Library https://www.onlinelibrary.wiley.com/