^Назад до Верху

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

    Київський національний торговельно-економічний університет 9 лютого 2021 року приймав Партнерський форум «Освіта України 2021: стратегічні цілі та пріоритетні напрями». Мета заходу - визначення стратегічних цілей розвитку освіти в період проведення адміністративно-територіальної реформи й децентралізації влади в Україні, обговорення широкого кола найбільш актуальних питань реформування галузі.

У заході взяли участь Президент України Володимир Зеленський, Перша леді України Олена Зеленська, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов, Голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, представники Міністерства освіти і науки, Державної служби якості освіти, Національної академії педагогічних наук, Наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Асоціації міст України, директори департаментів освіти і науки облдержадміністрацій.   

Бібліотека КНТЕУ надала локації для проведення майстер-класів для учасників форуму за темами фінансової грамотності в цифровому світі, онлайн-інструменти гейміфікації освітнього процесу, діджитал- та VR-технології в освітньому процесі.