^Назад до Верху

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Шановні користувачі!

Протягом 2021 року Ви маєте змогу використовувати у проведенні наукових досліджень всі ресурси мультидисциплінарної повнотекстової платформи ScienceDirect.

ScienceDirect – повнотекстова база даних компанії Elsevierяка містить 25% світових наукових публікацій з усіх галузей знань від понад 47 тис. впливових авторів.

На платформі ScienceDirect представлені такі типи наукових видань як: електронні книги Elsevier (eBooks), книжкові серії (Book Series), довідкові видання (Handbook), навчальні посібники (Textbooks) тощо.

Серед переваг використання платформи ScienceDirect – зручний та інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, широко розповсюджені формати завантаження повних текстів (PDF і HTML) та наявність гіперпосилань на значну кількість науково-технічних і медичних статей на платформах інших видавництв.

Програма вебінарів про роботу з базою даних доступна на сайті Державної науково-технічної бібліотеки України: https://dntb.gov.ua/ та на навчальному порталі Elsevier Online Training Hub за посиланням: http://bit.ly/3sanvrj 

Увага! Викладачі та студенти КНТЕУ мають можливість замовити в бібліотеці віддалений доступ до  ScienceDirect,  SCOPUS, Web of Science,  EBSCO Publishing.

    Для замовлення віддаленого доступу потрібно звернутися до бібліотеки: на email  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , надіслати адресу вашої корпоративної пошти (Office365), прізвище та ім’я англійською мовою (для створення облікового запису), назву ресурсу, до якого потрібен віддалений доступ,  місце роботи/навчання в КНТЕУ, в темі листа обов’язково вказати «Віддалений доступ».

У разі виникнення запитань щодо налаштування доступу та використання електронних ресурсів слід звертатися за консультаціями до бібліотеки : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном: 0683624664 Морозова Тетяна Миколаївна заступник директора бібліотеки.

Користувачі, які мають логін та пароль від особистого кабінету в зазначених електронних ресурсах мають можливість продовжувати працювати віддалено.