foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
1. Для проведення практичних/семінарських занять в VR-студії, Smart-library, Залі віртуальної реальності та нових надходжень на 3-му поверсі бібліотеки потрібно:
 
• Викладачеві власноруч записатися в обраному залі бібліотеки на відповідний день/час, вказавши тему, дисципліну, факультет, групу, контактний телефон  викладача.
• Завчасно отримати консультацію у адміністратора залу про те, як користуватися smart-wall та окулярами VR.
• Обрати тематичні відео з каталогу або самостійно знайти по своїй темі, завчасно переглянувши їх в окулярах VR.
• Практичні заняття проводяться з групами до 20 осіб у спеціально виділених зонах залу, дотримуючись карантинних правил та робочої атмосфери залу.
• Якщо практичне заняття відміняється, то викладач зобов’язаний завчасно попередити адміністратора залу.
 
2. Для проведення екскурсії в залах бібліотеки потрібно:
 
• Завчасно пройтися по залам бібліотеки та отримати вичерпну інформацію по цим залам.
• Проводити екскурсії самостійно, посилаючись на отриману інформацію.
 
3. Для проведення мотивуючих зустрічей з залученням відомих блогерів, випускників університету, які займають керівні посади (власники страхових клубів, готелів, ресторанів, банків, заводів/фабрик, бізнесменів різного спрямування), потрібно завчасно записатися в обраній залі, надати вичерпну інформацію про гостей, кількість студентів (не більше 20 осіб), вказати відповідального викладача, контактний телефон.
 
Поради викладачам щодо пошуку відеоматеріалу та підготовки до практичного заняття з окулярами VR. Як знайти відео по своій темі/дисципліні?
 
1. Кожен викладач має можливість:
• самостійно здійснити пошук інформаційного відео в додатку You Tube за своєю темою/дисципліною (на власному гаджеті, робочому комп’ютері);
• завчасно звернутися за консультацією до адміністратора Smart Library, VR-студії, Залі віртуальної реальності і нових надходжень, що знаходяться на 3-му поверсі бібліотеки;
• скористатися створеним узагальненим тематичним каталогом відео VR.
 
2. Пошук теми в окулярах VR здійснюється за допомогою введення запиту через клавіатуру або голосовий пошук, вказуючи додатково в кінці запиту 360 градусів. Наприклад: туризм 360, готелі 360 тощо.
 
Як студентам передати рекомендовані відео, обрані викладачем для перегляду в VR окулярах?
 
1. Викладач самостійно створює список обраних відео, вказуючи назву відео мовою оригіналу, та роздруковує своїм студентам.
2. Викладач завчасно самостійно перевіряє обрані відео в окулярах VR (в VR-студії, Smart-library, Залі віртуальної реальності та нових надходжень).
 
Чи потрібно дотримуватися карантинних умов?
 
1. Так, в умовах карантину всі студенти та викладачі, які відвідують бібліотеку, повинні бути в масках, мати власний дезінфікуючий засіб, дотримуватися рекомендованої відстані та бути свідомими – при симптомах застуди, ГРВІ та ін. залишатися вдома і не наражати на небезпеку себе та оточуючих.
2. Задля дотримання гігієнічних норм, перед користуванням окулярами VR потрібно:
- Обробити руки власним дезінфекційним засобом,
- Зняти маску з обличчя задля уникнення запотівання лінз окулярів,
- Одягнути на очі спеціальну одноразову маску, яку надає адміністратор зали,
- Після використання маски відвідувачі самостійно знімають маску та викидають в сміттєве відро.
 
  
 Проведення вебінарів, відеоконференій, зустрічей тощо в Залі відеоконференцій і вебінарів та в SUTE-HAB на 4-му поверсі бібліотеки
 
Для проведення заходів в Залі відеоконференцій і вебінарів або в SUTE-HAB потрібно записатися заздалегідь у відділі читальних залів на 4-му поверсі бібліотеки (к.Б-402) або на науковому абонементі на 3-му поверсі (к.Б-302), вказавши тему, дисципліну, факультет, групу, контактний телефон  викладача.

 

Copyrigcht © 2024   © Державний торговельно-економічний університет / Київський національний торговельно-економічний університет