^Назад до Верху

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 

Доступ до світових та вітчизняних електронних ресурсів

 

WEB OF SCIENCE -. Пропонує дослідникам доступ до якісної наукової інформації. Надає наукометричну інформацію, інформацію про цитування та посилання на повні тексти.
 

ScienceDirect –забезпечує вільний доступ до понад 250 000 повних текстів статей та усіє реферативної частини бази видавництва Elsevier.

 

SCOPUS - реферативна база даних видавництва Elsevier,ця система надає багатий аналітичний і статистичний інструментарій для моніторингу активності публікацій.

 

SPRINGERNATURE - авторитетне міжнародне видавництво світового рівня, що публікує якісну наукову, освітню та професійну літературу в галузях науки, техніки та медицини.

 
EBSCO Publishing – найбільший агрегатор повнотекстових та реферативних наукових ресурсів провідних видавництв світу
 
Wiley -  це платформа для спілкування науковців, яка надає можливість поділитися результатами своїх досліджень.
 
Bentham Science -  відкритий тестовий доступ до повнотекстової колекції журналов Bentham Journal Collection та книжок Bentham Ebook Collection 
 
Research4life - найбільша у світі платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури 
 
PressReader - пропонує необмежений цифровий доступ до понад 7000 газет і журналів з усього світу.
 

Відкриті архіви України - база де працює перший український ґарвестер, який індексує метадані з різних архівів і забезпечує глобальний пошук.

 

DOAB (Directory of Open Access Books) - директорія книг відкритого доступу. Надаєдоступдометаданихтаповнихтекстівкнижокакадемічнихвидавництв.

 

DOAJ (Directory of Open Access Journals) - каталог рецензованих наукових та академічних журналів з усіх галузей знань.

 

EThOS (Electronic Theses Online Service) - доступдонауковихпраць, дипломнихробіттадисертаційзвідкритихархівівбританськихуніверситетів.

 
Наукова електронна бібліотека періодичних видань НАН України- бібліотека відкритого доступу періодичних  видань НАНУ. Архів містить 454 назв журналів, 5416 випусків, 115155 статей.
 
WorldWideScience.org - глобальна наукова пошукова система, що складається з національних і міжнародних наукових баз даних та порталів. Забезпечує пошук багатомовної наукової літератури з різних галузей науки.
 
BASE (Bielefeld Academic Search Engine) - мультидисциплінарна пошукова система академічних ресурсів (в тому числі ресурсів відкритого доступу), що підтримується бібліотекою університету Білефельда. Містить посилання на понад 120 млн. документів з понад 6000 джерел.
 
FreeFullPDF - пошукова система, що індексує понад 80 млн безкоштовних посилань на повні тексти наукових статей, оглядів та тез в форматі PDF. Охоплює галузі медицини, біології, хімії, фізики, матеріалознавства та гуманітарних наук.
 
 
Наукова періодика України (Національна бібліотека України ім. В. І. Вернадського) - українські наукові періодичні видання, представлені в фонді Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського як у друкованому, так і в електронному вигляді.
 
LIBRARIA – відкритий доступ, проект компанії Архівні інформаційні системи (АІС), що здійснюється у співпраці з бібліотеками, архівами та науковими інституціями в Україні та за її межами. Мета проекту – оцифрувати та надати доступ онлайн до якомога більшого масиву української історичної періодики.
 
CiteSeerX– це цифрова бібліотека та пошукова система наукової літератури, що розвивається, зосереджена насамперед на літературі з комп’ютерних та інформаційних наук. CiteSeerX має на меті покращити розповсюдження наукової літератури та забезпечити покращення функціональності, зручності використання, доступності, вартості, повноти, ефективності та своєчасності доступу до наукових та наукових знань. Відкритий доступ.
 
Getty Publications - віртуальна бібліотека, відкритий доступ. Більше 300 наших книг для читання та завантаження безкоштовно.
 
Hindawi – близько 200 рецензованих науково-технічних журналів практично в усіх напрямках наукових досліджень. З січня 2007 р видавництво «Hindawi» прийняло модель Відкритого доступу до своїх журналів.
 
J-STAGE – японський портал наукової інформації з відкритим доступом, надає доступ до понад 800 наукових журналів з різних галузей.
 
The OAPEN Library – містить вільно доступні наукові книги, переважно в галузі гуманітарних та суспільних наук. Надає послуги видавцям, бібліотекам у сферах зберігання, розповсюдження та цифрового збереження.
 
WDL -Всесвітня цифрова бібліотека – проект Бібліотеки Конгресу США за підтримки ООН з питань освіти, культури та науки та у співпраці з бібліотеками, архівами, музеями, навчальними закладами та міжнародні організації з усього світу.Відкритий доступ.
 
Діаспоріана – українська діаспорна електронна бібліотека, заснована Олегом Богуславським 2011 р. Орієнтована на широкі кола користувачів і спрямована на поширення знань про українську еміграцію та її досягнення. Відкритий доступ.
 
Е-books directory – каталог електронних книг – це щодня зростаючий список посилань на вільно доступні книги, документи та конспекти лекцій. Відкритий доступ
 
Чтиво / Chtyvo – є однією з найбільших українських е-бібліотек. Містить твори з різних жанрів художньої літератури, а також публіцистичні, навчальні та наукові книги, статті, нариси тощо.