^Назад до Верху

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

    SMART-бібліотека - це відкритий простір, зонований для читання, проведення конференцій, лекцій, майстер-класів, презентацій використовуючи SMART-wall та плазмову панель. Облаштовані робочі місця з комп’ютерами, зона віртуальної реальності з шоломом віртуальної реальності HTC Vive та окулярами віртуальної реальності Oculus Go.

    Віртуальна реальність не просто демонструє користувачеві якусь сцену, а дозволяє бути її частиною. Одягаючи VR окуляри, ви занурюєтесь у вигаданий або відтворений світ. Наприклад, можна потрапити на Марс або пройтись вулицями Нью-Йорка, побачити навколо вогні найкрасивіших міст світу. Для інтелектуального відпочинку та дозвілля зроблено зону настільних ігор - студентам надається можливість веселого і  корисного проведення дозвілля, спілкування з друзями.  Тематика ігор різноманітна, популярна «Монополія», ігри-легенди «Манчкін», «Dixit», «Еліас», «Каркассон», гра «Дата. Фрагменти історії», («таймлайн» про Україну),  «7 Чудес» тощо.

    SMART-бібліотека пропонує різні напрямки діяльності для проведення навчання та має усі технічні можливості для креативного проведення часу молоді.