foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
        З червня 2023 року у бібліотеці відкрито повний доступ до онлайн-версії одного з найкращих світових видань у сфері бізнесу, економіки та геополітики – Financial Times.
      Financial Times – це часопис, що тримає руку на пульсі найбільш актуальних соціально-економічних та політичних процесів. На його сторінках публікуються ґрунтовні аналітичні огляди, експертні оцінки від провідних фахівців у галузі фінансів, політики, економіки, резидентів верхівки бізнес-рейтингів, у тому числі всесвітньо відомого FT Global 500.
       На статтях Financial Times виховано не одне покоління фінансистів, топ-менеджерів і політиків. Ми раді, що тепер до їх когорти долучаються студенти ДТЕУ.
      Запрошуємо усіх до залу Bibliometrics для ознайомлення із повнотекстовими версіями статей, опублікованих на сторінках Financial Times.
 

Шановні користувачі!

Інформуємо про можливість отримання доступу до повнотекстових

електронних ресурсів в межах проєкту Research4Life.

Через портал Research4Life надається доступ до електронних колекції книг і журналів міжнародних видавництв Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та інші. 

Платформа складається з 5 колекцій літератури:

  • Hinari(дослідження в галузі біології та медицини);
  • AGORA(дослідження в галузі сільського господарства);
  • OARE(дослідження навколишнього середовища);
  • ARDI(доступ до науково-технічної інформації);
  • GOALI(дослідження в галузі права та соціальних наук).

Для реєстрації просимо звертатись до залу Bibliometrics.

Можливий віддалений доступ.

Copyrigcht © 2023   © Державний торговельно-економічний університет / Київський національний торговельно-економічний університет