foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
        З червня 2023 року у бібліотеці відкрито повний доступ до онлайн-версії одного з найкращих світових видань у сфері бізнесу, економіки та геополітики – Financial Times.
      Financial Times – це часопис, що тримає руку на пульсі найбільш актуальних соціально-економічних та політичних процесів. На його сторінках публікуються ґрунтовні аналітичні огляди, експертні оцінки від провідних фахівців у галузі фінансів, політики, економіки, резидентів верхівки бізнес-рейтингів, у тому числі всесвітньо відомого FT Global 500.
       На статтях Financial Times виховано не одне покоління фінансистів, топ-менеджерів і політиків. Ми раді, що тепер до їх когорти долучаються студенти ДТЕУ.
      Запрошуємо усіх до залу Bibliometrics для ознайомлення із повнотекстовими версіями статей, опублікованих на сторінках Financial Times.
 

Повідомляємо, що бібліотека надає на постійній основі доступ до повнотекстових, новітніх та архівних, навчально-методичних видань ДТЕУ в електронному вигляді. Перегляд документів (методичних видань, опорних конспектів, робочих програм, збірників задач тощо) можна здійснити в залі Bibliometrics. Бібліотекар-консультант допомагає в пошуку необхідних документів. Пошук можна здійснити і самостійно через електронний каталог бібліотеки.

Чекаємо в залі Bibliometrics(3-й поверх бібліотеки).

Copyrigcht © 2023   © Державний торговельно-економічний університет / Київський національний торговельно-економічний університет