foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
 

На офіційному вебсайті МОН розміщено

інструкції зі створення та наповнення інформацією профілів дослідників на платформах Web of Science та Scopus (http://surl.li/ssgoi).

Підтримуючи Україну в складних умовах війни, міжнародні партнери продовжили безкоштовний доступ для університетів до провідних електронних ресурсів та баз  наукових і аналітичних даних.

На вебсайтах Clarivate та Elsevier створено спеціальні сторінки для користувачів з України, що містять актуальну інформацію про можливості ресурсів і програмних інструментів, постійно оновлюється інформація про навчальні матеріали, заплановані вебінари українською мовою тощо (сторінка Ukraine Academic Support на офіційному порталі Elsevier та розділ #StandWithUkraine на порталі Clarivate).

Запрошуємо до бібліотеки!
 
  З березня 2024 року у бібліотеці відкрито повний доступ  до онлайн-версії – американського ділового журналу Forbes.  

Forbes вважається одним із найвідомішим економічних видань у світі. Своє ім’я отримав завдяки гучним розслідуванням у сфері бізнесу, а також рейтингами, серед яких найвідоміші: «Forbes Global 2000» (список 2 000 найбільших публічних компаній світу), «Forbes 30 under 30» (список успішних молодих підприємців, яким ще нема 30 років. У кожній з 10 галузей представлено 30 бізнесменів), «Forbes 400» (список 400 найбагатших людей США), «Найбагатші люди світу».
Заснований в 1917 році Бертом Форбсом.

Запрошуємо усіх до залу Bibliometrics для ознайомлення із електронними версіями статей, опублікованих на сторінках Forbes.

 

Copyrigcht © 2024   © Державний торговельно-економічний університет / Київський національний торговельно-економічний університет