Підтримуючи Україну в складних умовах війни, міжнародні партнери продовжили безкоштовний доступ для університетів до провідних електронних ресурсів та баз наукових і аналітичних даних. На вебсайтах Clarivate та Elsevier створено спеціальні сторінки для користувачів з України, що містять актуальну інформацію про можливості ресурсів і програмних інструментів, постійно оновлюється інформація про навчальні матеріали, заплановані вебінари українською мовою тощо (сторінка Ukraine Academic Support на офіційному порталі Elsevier та розділ #StandWithUkraine на порталі Clarivate). Запрошуємо до бібліотеки! |
Пошук документів
У меню сайту в розділі «Електронний каталог» знаходимо пункт «Пошук документів» і переходимо за посиланням.
Відкриється пошукова форма, за допомогою якої можна здійснювати пошук за різними параметрами.
Наприклад, розглянемо пошук за назвою документа. Уводимо у відповідне поле свій запит і натискаємо кнопку «Шукати», що внизу.
Отримуємо результати пошуку.
При роботі з ЕК запам'ятайте такі правила:
• прізвище автора або назву документа пишіть мовою оригіналу;
• ключові слова складайте з одного або двох слів;
• скорочуйте ключові слова, відсікаючи закінчення.
Для більш детального пошуку скористуйтесь кнопкою «Розширений перелік полів», що розташована внизу сторінки з лівого боку.
В полі «Відомості щодо назви» вказуються додаткові відомості щодо назви документа. Наприклад, «підручник» або «монографія».
Перегляд персонального формуляра
Щоб переглянути персональний формуляр, обираємо пункт меню «Персональний формуляр».
Натискаємо кнопку «Увійти».
У полі «Шифр читача» вводимо номер студентського квитка або перепустки, а в полі «Пароль» – особистий PIN-код і натискаємо на кнопку «Увійти».
Відкриється сторінка персонального формуляру, де можна переглянути літературу, яку видали користувачу.
Для того щоб переглянути перелік документів, виданих користувачу, а потім повернених, необхідно включити опцію «Показати історію».