^Назад до Верху

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

      «Зал віртуальної реальності»  для групових практичних занять студентів з використанням окулярів віртуальної реальності призначений для  демонстрації навчального контенту, створеного за допомогою технологій віртуальної реальності з метою підвищення ефективності засвоєння матеріалу студентами. Зал оснащен окулярами віртуальної реальності Oculus Go (10 шт), плазмовим телевізором, зручними кріслами та столами. Студенти не просто опрацьовують навчальний матеріал, а співпрацюють, що забезпечує їм яскраві враження від заняття.

 

 

 

 

 

    Коворкінг KNUTE HUB відкриває свої двері для всіх, кому потрібно комфортне та затишне робоче місце для продуктивної праці, навчання, зустрічей, пошуку нових ідей, проведення переговорів, презентацій, круглих столів та майстер-класів. Коворкінг-центр – це майданчик для спілкування та реалізації власних творчих проектів.

    Коворкінг «KNUTE HUB»  має 3 робочі зони, залу відпочинку, конференц-зал та зону для переговорів. Локація для зустрічей дозволяє проводити презентації, лекції та майстер-класи для 70 учасників. Вона облаштована проектором, аудіосистемою та фліпчартом. Еко-зона призначена для відпочинку, читання книжок, роботи з планшетами та ноутбуками, обладнана ергономічними стільцями, м’якими пуфами. Для дозвілля та відпочинку є шахівниці з великими садовими шахами та шашками, настільний футбол. У сучасному динамічному світі, наповненому високими технологіями, необхідно знаходити час для відпочинку.

 

 

 

 

 

 

 

 

    Сервіс інформаційно-довідкового обслуговування «ASK Library» надає повну інформацію з ефективного використання бібліотечних ресурсів для студентів, викладачів та гостей університету.

    Бібліотека допомагає користувачам у розвитку навичок та компетенцій під час роботи з бібліотечно-інформаційним ресурсами: для студентів перших курсів організовуються екскурсії бібліотекою, практичні заняття з пошуку документів в електронному каталозі бібліотеки.

 

     Кіберспорт стає все більш популярним у всьому світі. Кіберспорт сьогодні – це міжнародні змагання з найвидовищних і популярних відеоігор. На запит молоді в університеті створено Cybersport зону.

 Сучасна кіберспортивна аудиторія оснащена потужними геймерськими комп’ютерами, має плазмову панель з ігровою приставкою PlayStation Pro. Облаштовані робочі місця для спортсменів та локації для вболівальників, для усіх охочих ведеться онлайн трансляція турнірів. В зоні Cybersport тренуються кіберспортсмени команди КНТЕУ та проводяться відкриті кіберспортивні турніри «KNUTE Dota2», «KNUTE Hearthstone».

   Комп’ютерні технології і змагання з кіберспорту мають нерозривний зв’язок, оскільки опанування комп’ютерних ігор стимулює інтерес до розробки та вдосконалення ігрових програмних продуктів, комп’ютерної техніки, сприяє залученню молоді до отримання професійних знань в області ІТ-технологій.

   Бібліотека забезпечує сучасний рівень бібліотечно-інформаційної підтримки навчального процесу підготовки фахівців з кібербезпеки та інформаційних технологій.

 

 

 

 

 

 

 

    Сучасна VR-студія оснащена  окулярами віртуальної реальності Oculus Go, комп’ютерами для індивідуальної роботи або з власним ноутбуком. Для виконання колективних завдань є SMART-wall з підключенням до всесвітньої мережі. Спеціально облаштовано локацію, що слугує відеостудією для блогерів та запису інтерв’ю, яка забезпечена цифровими пристроями для аудіо та відеозапису. Це має суттєве значення для студентів, що вивчають журналістику та PR-менеджмент. Фонд учбової літератури відкритого доступу в залі VR-студії забезпечує користувачам можливість самостійного пошуку та вибору документів.