foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Кіберспорт стає все більш популярним у всьому світі. Кіберспорт сьогодні – це міжнародні змагання з найвидовищних і популярних відеоігор. На запит молоді в університеті створено Cybersport зону.

 Сучасна кіберспортивна аудиторія оснащена потужними геймерськими комп’ютерами, має плазмову панель з ігровою приставкою PlayStation Pro. Облаштовані робочі місця для спортсменів та локації для вболівальників, для усіх охочих ведеться онлайн трансляція турнірів. В зоні Cybersport тренуються кіберспортсмени команди університету та проводяться відкриті кіберспортивні турніри.   Комп’ютерні технології і змагання з кіберспорту мають нерозривний зв’язок, оскільки опанування комп’ютерних ігор стимулює інтерес до розробки та вдосконалення ігрових програмних продуктів, комп’ютерної техніки, сприяє залученню молоді до отримання професійних знань в області ІТ-технологій.

   Бібліотека забезпечує сучасний рівень бібліотечно-інформаційної підтримки навчального процесу підготовки фахівців з кібербезпеки та інформаційних технологій.

kiber 1kiber 9kiberkiber 4

 

 

 

Copyrigcht © 2024   © Державний торговельно-економічний університет / Київський національний торговельно-економічний університет