foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

 

Ліцензовані реферативні і повнотекстові бази даних (придбані).

Доступ надається з комп’ютерів університету.

 1. WEB OF SCIENCE-. (WoS) є найбільшою реферативной базою даних і пропонує дослідникам, викладачам і студентам швидкий доступ до якісної міждисциплінарної релевантної інформації. Вона охоплює понад 50 мільйонів записів з 12 500 найбільш впливових журналах світу, включаючи журнали у відкритому доступі, 120 000 матеріалів конференцій в галузі природничих, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва. (Можливий віддалений доступ).
 1. SCOPUS- реферативна база даних видавництва Elsevier, ця система надає багатий аналітичний і статистичний інструментарій для моніторингу активності публікацій. Забезпечує доступ в режимі он-лайн до 21 тис. журналів, 100 тис. книжок,6,8 млн доповідей конференцій, 29 млн записів з посиланнями з 1996 р і 21 млн – з 1996 р до 1823 р.
 1. ScienceDirect–забезпечуєвільний доступ до понад 250 000 повних текстів статей та усіє реферативної частини бази видавництва Elsevier. (Можливий віддалений доступ).
 1. Research4life- найбільша у світі платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури, доступ до повнотекстових електронних колекцій книг і журналів міжнародних видавництв Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та інших.(Можливий віддалений доступ).
 1. EBSCO Publishing– найбільший агрегатор повнотекстових та реферативних наукових ресурсів провідних видавництв світу
 1. SPRINGERNATURE- авторитетне міжнародне видавництво світового рівня, що публікує якісну наукову, освітню та професійну літературу в галузях науки, техніки та медицини.
 1. Wiley-надає доступ до авторитетних рецензованих журналів з багатьох наукових дисциплін, зокрема в галузі біологічних, хімічних та медичних наук. Це платформа для спілкування науковців, яка надає можливість поділитися результатами своїх досліджень.
 1. Bentham Science- відкритий тестовий доступ до повнотекстової колекції журналов Bentham Journal Collection та книжок Bentham Ebook Collection 
 1. PressReader - пропонує необмежений цифровий доступ до понад 7000 газет і журналів з усього світу.
 1. Financial Times - онлайн-версія одного з найкращих світових видань у сфері бізнесу, економіки та геополітики
 1. Oxford Journals Collection видавництва Oxford University Press, де містяться 500 рецензованих журналів, виданих Oxford University Press та науковими товариствами з усього світу

Copyrigcht © 2024   © Державний торговельно-економічний університет / Київський національний торговельно-економічний університет