foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Інтерактивний інформаційний кіоск – це сенсорна панель для трансляції мультимедійних файлів на поверхні столу. Вона розташована горизонтально, має миттєвий відгук на дотик і служить для управління віртуальними об`єктами, відеоматеріалами, зображеннями, а також для пошуку інформації в мережі інтернет.

Кіоск встановлений в холі другого поверху бібліотеки. Відвідувачі мають можливість в цікавому і сучасному форматі ознайомитися з інформацією про бібліотеку, її структуру, технічне забезпечення, фонди, послуги, нові надходження літератури, наукометричні бази даних, соціокультурні заходи. Можливо продивитись фотоматеріали, тематичне відео, а також зайти на сайт бібліотеки, здійснити пошук документів в електронному каталозі та переглянути свій електронний формуляр.

В цьому сенсі інтерактивний кіоск є повноцінним бібліотечним консультантом, що спрощує отримання інформації користувачами.

PXL 20230515 111229521

Copyrigcht © 2024   © Державний торговельно-економічний університет / Київський національний торговельно-економічний університет