foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
       

З березня 2024 року у бібліотеці відкрито повний доступ  до онлайн-версії  американського ділового журналу Forbes.  

Це одне з найавторитетніших економічних видань у світі. Журнал відомий завдяки рейтинговим спискам найбагатших людей світу, пише про історію успіху і поразок підприємців, нові ідеї для бізнесу та інвестицій, публікує авторитетні рейтинги. 

Запрошуємо усіх до залу Bibliometrics для ознайомлення із електронними версіями статей, опублікованих на сторінках Forbes.

 

   З червня 2023 року у бібліотеці відкрито повний доступ до онлайн-версії одного з найкращих світових видань у сфері бізнесу, економіки та геополітики – Financial Times.
   Financial Times – це часопис, що тримає руку на пульсі найбільш актуальних соціально-економічних та політичних процесів. На його сторінках публікуються ґрунтовні аналітичні огляди, експертні оцінки від провідних фахівців у галузі фінансів, політики, економіки, резидентів верхівки бізнес-рейтингів, у тому числі всесвітньо відомого FT Global 500.
   На статтях Financial Times виховано не одне покоління фінансистів, топ-менеджерів і політиків. Ми раді, що тепер до їх когорти долучаються студенти ДТЕУ.
  Запрошуємо усіх до залу Bibliometrics для ознайомлення із повнотекстовими версіями статей, опублікованих на сторінках Financial Times.

Copyrigcht © 2024   © Державний торговельно-економічний університет / Київський національний торговельно-економічний університет